Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Program akceleracyjny wspierający transformację MŚP

3 minuty czytania.
Finansowany z Horyzontu Europa projekt SURE 5.0 uruchomił program akceleracyjny adresowany do małych i średnich przedsiębiorstw, mający na celu wsparcie transformacji procesów produkcyjnych, by stały się bardziej zrównoważone, odporne i skoncentrowane na człowieku.
 
Wsparcie będzie świadczone w dwóch etapach w formie zróżnicowanych usług oraz finansowania, dostosowanych do konkretnych potrzeby technologicznych, biznesowych i kadrowych klienta.
 
Zaproszone są MŚP działające w łańcuchach wartości związanych z mobilnością, transportem i motoryzacją, przemysłem lotniczym i obronnym oraz produkcją elektroniki, które:
 
  • muszą zaadoptować nowe, zaawansowane technologie lub usługi, aby uczynić swoje procesy produkcyjne bardziej zrównoważonymi, skoncentrowanymi na człowieku i odpornymi,
  • są zarejestrowane i prowadzą działalność w krajach Unii Europejskiej lub krajach stowarzyszonych z programem Horyzont Europa.
Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 50 tys. euro.
 
 Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 28 lutego 2024 r.
 
Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.
 
Źródło: Kpk.gov.pl