Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Program pożyczek oferowanych przez Polską Fundację Przedsiębiorczości

3 minuty czytania.

W dniu 27 lipca 2022 r. o godz. 10.00 odbędzie się na platformie CISCO Webex spotkanie informacyjne dla małopolskich przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem Programu Pożyczek Własnych PFP oraz pozostałych form wsparcia dla małopolskich MSP oferowanych przez Polską Fundację Przedsiębiorczości.

Spotkanie rozpocznie Pan dr Rafał Solecki Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości oraz Pan Wojciech Nowak Członek Zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

O szczegółach wsparcia opowiedzą: Pani Magdalena Kochanowska - Menedżer ds. pożyczek w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości,  Pani Agnieszka Łatkowska – Menedżer ds. Komercjalizacji i Rozwoju w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Pani Karolina Rajewska - Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Poręczeń Kontraktowych w Polfund Fundusz Poręczeń Kredytowych S.A.

Spotkanie będzie rejestrowane, co oznacza, że udział w spotkaniu jest równoważny z udzieleniem zgody na zarejestrowanie i późniejsze udostępnienie w mediach społecznościowych MCP danych osobowych.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejszą rejestrację pod linkiem: tutaj.

Po zakończeniu rejestracji na wskazany adres  e-mail przesłane zostanie zaproszenie z bezpośrednim linkiem do spotkania.

 

źródło: MCP