Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Relacja z 2021 European Clusters & Projects Roadshow Event

3 minuty czytania.

W dniu 22 czerwca 2021 roku cztery przedsiębiorstwa z Małopolski wzięły udział w 2021 European Clusters & Projects Roadshow Event, organizowanym przez EU Project Innovation Centre (Qingdao) www.eupic.org.cn. Wydarzenie miało na celu pomoc europejskim firmom, klastrom oraz parkom technologicznym w wejściu na rynek chiński oraz wymianie doświadczeń poprzez prezentacje ich produktów i technologii online. Jak podaje organizator wydarzenie zgromadziło ponad 77 tys. widzów z Chin. Całość wydarzenia transmitowana online była moderowana przez przedstawicieli organizatora.

W wydarzeniu z Małopolski udział wzięli: lider projektu Krakow Metropolitan Area for Business spółka: Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A., Onteon Tech Sp. z o.o., Skyverse Sp. z o.o., Polski Klaster Technologii Kompozytowych.

W pierwszej części wydarzenia organizator zaprezentował Park Technologiczny w Qingdao w Chinach. W drugiej części małopolscy przedsiębiorcy prezentowali swoje przedsięwzięcia oraz odpowiadali na pytania uczestników zgromadzonych online. Była to świetna okazja żeby poznać historię poszczególnych firm, profile ich działalności i potencjalne korzyści z wzajemnej współpracy co mamy nadzieję zaowocuje znalezieniem partnerów biznesowych w przyszłości.