Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Relacja z debaty o przyszłości sektora usług dla biznesu w regionie!

3 minuty czytania.

Jaka przyszłość czeka biurowce w centrum Krakowa? Jakie plany mają szefowie największych międzynarodowych firm? Czy Kraków stracił swój status lidera wśród miast, w których lokuje się nowoczesne usługi dla biznesu? Tego wszystkiego dowiedzie się Państwo czytając relacje z kolejnej debaty w ramach cyklu Debat Krakowskich.

26 stycznia 2021 r. odbyła się debata „Przemyśleć Kraków i Małopolskę. Perspektywa 2030” o globalnych firmach w mieście i w regionie. Wzieli w niej udział prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, Jerzy Muzyk, zastępca prezydenta Krakowa, Paweł Hajduk, Head of Centre, AMS, Wojciech Cichoń, Vice President Head of the European Business Services, Capgemini, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Spotkanie prowadziła red. Magdalena Kursa z „Gazety Wyborczej”.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia na stronie krakow.pl. Znajdziecie tam Państwo zarówno obszerną relację tekstową jak i zapis wideo debaty. Dodatkowo na stronie można zapoznać się z wynikami ankiety, która przeprowadzona została wśród osób oglądających debatę.

 

źródło: kraków.pl