Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Rozwiązania pomocowe dla krakowskich przedsiębiorców – wyniki ankiet

3 minuty czytania.

Na stronie internetowej miasta Krakowa są już dostępne wyniki badania ankietowego przeprowadzonego pomiędzy 8 czerwca br. a 5 lipca br. To już 2 edycja ankietowego badania sytuacji krakowskich przedsiębiorców w związku z koronawirusem (COVID-19), przeprowadzonego przez Urząd Miasta Krakowa.

Celem badania było poznanie wpływu, jaki wprowadzenie stanu epidemicznego oraz obowiązujące restrykcje wywarły na prowadzenie działalności gospodarczej w  mieście. Bardzo ważna dla przeprowadzających badanie była również ocena adekwatności pomocy skierowanej przez Miasto w związku z wystąpieniem pandemii oraz jej weryfikacja.

Dystrybucja ankiet odbywała się drogą elektroniczną, poprzez serwisy informacyjne Miasta Krakowa, media społecznościowe oraz partnerów zewnętrznych. W badaniu wzięło udział 117 respondentów. 

Dodatkową wartością dla przeprowadzajacych ankietę była możliwość  poznania zainteresowania lokalnych przedsiębiorców rozwiązaniami pomocowymi świadczonymi przez instytucje pozamiejskie a także zapoznania szerszego grona przedsiębiorców z dostępnymi w mieście formami wsparcia, co dało ankiecie istotny walor informacyjny.

Raport podsumowujący ankietę dostępny jest do pobrania na stronie internetowej: https://www.krakow.pl/aktualnosci/241952,32,komunikat,poznaj_wyniki_ankiet_rozwiazan_pomocowych_dla_krakowskich_przedsiebiorcow.html?_ga=2.237598339.2079157608.1597729750-556818749.1589531380