Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Rusza Małopolska Sieć Sukcesorów

4 minuty czytania.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane tematem sukcesji do dołączenia do Małopolskiej Sieci Sukcesorów.

W ramach planowanych działań, w okresie od września do grudnia 2022, członkowie Sieci objęci zostaną darmowym, eksperckim wsparciem, w postaci 5 spotkań merytorycznych (realizowanych w formie hybrydowej), celem jak najlepszego przygotowania się do procesu przekazania biznesu, m.in. w obszarze prawnym, podatkowo-finansowym, psychologicznym i zarządzania.

W jakim celu realizowany jest projekt?

Głównym celem projektu „Małopolska Sieć Sukcesorów KOM” realizowanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, jest: 

  • podniesienie poziomu gotowości do sukcesji w małopolskich firmach
  • wzmocnienie postaw przedsiębiorczych
  • rozwój wiedzy i umiejętności w temacie sukcesji
  • wsparcie wymiany doświadczeń i networkingu

Na czym polega Małopolska Sieć Sukcesorów?

W ramach tworzenia Małopolskiej Sieci Sukcesorów, zaangażujemy do projektu od 8 do 12 osób, które przejęły lub zamierzają przejąć firmę rodzinną z terenu woj. małopolskiego.

Członkowie sieci zapraszani będą do udziału w regularnych spotkaniach (możliwość uczestnictwa online), w ramach których zostaną objęci dostosowanym do ich potrzeb wsparciem szkoleniowym z kluczowych obszarów związanych z transferem biznesu tj.

  • obszar prawny
  • obszar finansowo-podatkowy
  • obszar zarządzania
  • obszar psychologiczny
  • obszar wymiany doświadczeń

Dla kogo jest ten projekt?

Projekt dedykowany jest dla osób, które przejęły lub potencjalnie w przyszłości będą mogły przejąć firmę rodzinną z terenu województwa małopolskiego.

Jak skorzystać z projektu?

Jesteś zainteresowany dołączeniem do sieci? Wypełnij formularz kontaktowy, pod poniższym linkiem i czekaj na kontakt ze strony Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie! Nabór trwa do 31 sierpnia 2022 roku.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Gdzie pozystać dodatkowe informacje?

Nasz pytania lub wątpliwości? Napisz lub zadzwoń:

Małgorzata Rak
mrak@iph.krakow.pl
12 428 92 57

 

 

źródło: IPH w Krakowie