Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Rusza ostatnia edycja Akademii Menadżera Innowacji

3 minuty czytania.

Akademia Menadżera Innowacji (AMI) rusza już po raz szósty. Nowa edycja konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) startuje z nowym rokiem, już 2 stycznia, a chęć uczestnictwa zgłaszać można do końca stycznia 2023 r. 

Celem Akademii jest rozwój kompetencji menadżerów i pracowników kluczowych dla wdrażania innowacji w firmach w zakresie zarządzania procesem zmian, by wprowadzanie nowych rozwiązań postępowało sprawniej i skuteczniej. Realizacja szkoleń i doradztwa AMI pozwala na podniesienie kompetencji i wykształcenie menadżerów innowacji nowej generacji, a w efekcie – na sukces rynkowy polskich firm.

Maksymalny możliwy poziom dofinansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw wynosi 80%. Duże przedsiębiorstwa mogą otrzymać maksymalnie 50% dofinansowania. Pozostała kwota kosztu usług (tj. doradczej i szkoleniowej) pokrywana jest w formie wkładu prywatnego, wnoszonego przez przedsiębiorstwo jako opłata. Wkład wpłacany do części szkoleniowej może zostać odzyskany przez przedsiębiorstwo po zakończeniu edycji, jeżeli firma zdecyduje się na rozliczenie wkładu w wynagrodzeniach zgłoszonych do projektu pracowników – uczestników AMI. Akademia Menadżera Innowacji realizowana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości dzięki dofinansowaniu ze środków europejskich Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O PRZEDSIĘWZIĘCIU.