Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Spędź Lato z Innovation Coach!

4 minuty czytania.

Projekt Innovation Coach skierowany jest do przedsiębiorców, którzy chcieliby wprowadzić innowacje w swojej firmie, ale nie wiedzą jak to zrobić. W ramach projektu, przedsiębiorca otrzymuje darmowe wsparcie w formie analizy potencjału i potrzeb przedsiębiorstwa wykonanej przez coacha innowacji, czyli eksperta branżowego posiadającego wiedzę i doświadczenie w sektorze, w którym pracuje firma, a jednocześnie dysponującego wiedzą z zakresu możliwości pozyskania przez firmę funduszy europejskich. Projekt skierowany jest do tych przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działalność badawczo-rozwojową, inwestować w innowacje oraz korzystać ze wsparcia z Funduszy Europejskich, ale mają niewielkie lub nie mają wcale doświadczeń w tym obszarze.

 

W ramach projektu rusza właśnie nowy, wakacyjny cykl „Lato z Innovation Coach”, który potrwa do 15 sierpnia 2021 r. Jego celem jest zaprezentowanie jak najszerszemu kręgowi odbiorców założeń projektu i korzyści płynących z uczestnictwa w nim. Przez cały miesiąc organizatorzy będą dzielić się opiniami firm oraz historiami sukcesu przedsiębiorców uczestniczących w bieżącej edycji projektu. W każdy czwartek od 10.00-12.00 będzie można umówić się z ekspertem na bezpłatne, indywidualne konsultacje online. Natomiast w piątki podczas sesji Q&A na FB udzielanę będą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dzięki którym będzie można przekonać się dlaczego warto wziąć udział w projekcie – zarówno jako firma, jak i ekspert.

Więcej informacji dotyczących „Lata z Innowation Coach” można znaleźć tutaj:

Informacja na www: https://www.innovationcoach.pl/aktualnosci/rusza-cykl-na-wakacje-

Informacja o cyklu: https://www.facebook.com/InnovationCoach.IC/posts/558670038824244

Zaproszenie na bezpłatne konsultacje: https://www.facebook.com/InnovationCoach.IC/posts/560413668649881

Pierwsza sesja Q&A: https://www.facebook.com/InnovationCoach.IC/posts/561053608585887