Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Spotkanie online: Fundusze Europejskie na szkolenia i doradztwo!

5 minut czytania.

Już 9 listopada 2021 r. zapraszamy na bezpłatne wydarzenie online, które organizujemy w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Dowiesz się na nim gdzie i jak aplikować o środki na wzrost kompetencji w Twojej firmie!

Czym jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości?

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to globalna inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym”. Rokrocznie w wybranym tygodniu listopada rzesze uczestników przedsięwzięcia na całym świecie spotykają się z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji wspierających biznes, pracownikami szkół wyższych, gotowymi do dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. 

Stowarzyszenie Metropolia Krakowska partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości:

Nasze Stowarzyszenie również stara się angażować w projekty, które mają pomóc rozwijać się firmom z obszaru Metropolii Krakowskiej. Dlatego postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, dedykowane przede wszystkim firmom, które szukają na szkolenia i doradztwo. 

Do kogo skierowane jest wydarzenie organizowane przez SMK?

Spotkanie online skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli i pracowników firm, którzy chcą pozyskać wsparcie na szkolenia, kursy i inne formy rozwoju kompetencji dla siebie i swoich pracowników. 

Spotkanie skierowane jest zarówno do przedstawicieli jednoosobowych działalności gospodarczych jaki i sektora MŚP oraz dużych firm.

Co zyskasz biorąc udział w wydarzeniu?

Podczas webinarium omówimy aktualne projekty dofinasowane z Funduszy Europejskich umożliwiające rozwój kompetencji i pomoc doradczą dla sektora biznesu.

Przedstawione zostaną: 

• typy projektów, w których można wziąć udział, 

• obowiązujące zasady wsparcia, w tym dostępne poziomy dofinansowania, 

• ścieżki zgłoszenia się do projektów. 

Podczas spotkania będzie można również zadawać pytania dotyczące omawianych projektów. 

Kiedy obdędzie się spotkanie i jak się na nie zarejestrować?

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM w dniu 9 listopada 2021 r., w godz. 10:00-11:00.

By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny:

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!