Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Spotkanie online: Wsparcie dla firm ze środków europejskich

5 minut czytania.
wsparcie dla firm, środki europejskie dla firm, fundusze europejskie dla firm, FENG 21-27, Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce, ŚTP 2022

17 listopada 2022 r. zapraszamy na bezpłatne spotkanie online, organizowane wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy Świątniki Górne w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Podczas spotkania skupimy się na przekazaniu praktycznych informacji o możliwościach pozyskania funduszy ze środków europejskich.

Czym jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości?

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to globalna inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym”. Rokrocznie w wybranym tygodniu listopada rzesze uczestników przedsięwzięcia na całym świecie spotykają się z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji wspierających biznes, pracownikami szkół wyższych, gotowymi do dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Szczegóły dotyczące ŚTP, w tym szczegółowy harmonogram wydarzeń można zobaczyć tutaj.

Do kogo skierowane jest wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Metropolia Krakowska?

Spotkanie online skierowane jest przede wszystkim do właścicieli i pracowników firm, którzy chcą pozyskać informacje o aktualnych formach wsparcia finansowego na rozwój swojego biznesu. Spotkanie skierowane jest zarówno do przedstawicieli jednoosobowych działalności gospodarczych jaki i sektora MŚP oraz dużych firm.

Podczas prezentacji omówione zostaną aktualnie trwające projekty i programy wsparcia.

Wydarzenie to także świetna okazja by poznać założenia programów z nowej perspektywy finansowej 21-27, po to by dobrze przygotować firmę do aplikowania o przyszłe środki.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się na co możesz liczyć z FENG 21-27, to spotkanie jest także dla Ciebie!

Co zyskasz biorąc udział w wydarzeniu?

Podczas webinarium omówimy aktualne możliwości dofinasowania z Funduszy Europejskich rozwoju firm a także przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące wsparcia z Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. Podczas spotkania będzie można również zadawać pytania ekspertowi Głównego Punktu Funduszy Europejskich w Krakowie.

Kiedy obdędzie się spotkanie i jak się na nie zarejestrować?

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM w dniu 17 listopada 2022 r., w godz. 10:00-11:30.

By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny:

 

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu.