Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

#StartUP Małopolska Meetup #10

3 minuty czytania.

Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza na spotkanie podsumowujące 10. edycję programu StartUp Małopolska. Wydarzenie pod hasłem „Jak zbudować zwycięskie zespoły?” odbędzie się 25 stycznia 2023 r. o godz. 19 w „The Stage” przy ul. Łobzowskiej 3 w Krakowie.

Podczas spotkania, w trakcie sesji Startup Pitch, swoje biznesy zaprezentują również wybrane startupy biorące udział w 10. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska realizowanego przez Województwo Małopolskie we współpracy z Rebels Valley Sp. z o.o.


W programie wystąpienia takich ekspertów, jak:

  • Szymon Janicki, CEO w startupie HCM Deck, ekspert HR tech, organizator L&D Meetup – największej w Polsce konferencji o Learning & Development
  • Karolina Karwowska- Gajżewska, CEO w Deer Design, jednej z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm specjalizującej się w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz;
  • Róża Szafranek, CEO w spółce HR Hints, która pomaga firmom w zatrudnianiu i budowaniu kultury firmy;
  • Łukasz Kaleta, przedsiębiorca, inwestor i animator systemu innowacji, zarządzający funduszem ART-Tech ASI;
  • Wojciech Przywała, broker technologii w Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Sp. z o.o., pomagający zespołom badawczym komercjalizować wyniki prac B+R.


Rejestracja na spotkanie możliwa jest TUTAJ.