Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Studiuj na kierunku: „Przedsiębiorczość i Innowacje w Gospodarce”

4 minuty czytania.

Wybór kierunku studiów to istotny moment planowania przyszłej kariery! Zachęcamy maturzystów jak i studentów do udziału w spotkaniach konsultacyjnych dla kandydatów nt. nowego kierunku studiów Przedsiębiorczość i innowacje w gospodarce oferowanym w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na studiach I i II stopnia.

Spotkania konsultacyjne będą odbywać się na platformie Zoom (link):

8 czerwca - godz. 17.00, 11 czerwca - godz. 17.00

Kierunek „Przedsiębiorczość i Innowacje w Gospodarce” to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku pracy. Obok pozyskiwania wiedzy akademickiej, oferuje także możliwość rozwoju i zdobywanie umiejętności praktycznych, w szczególności w zakresie identyfikacji i wykorzystywania szans rynkowych wynikających z postępu technologicznego i cyfryzacji.

Realizacja programu studiów opiera się na nowoczesnym modelu kształcenia z wykorzystaniem innowacyjnych metod, jak np. projekty biznesowe realizowane we współpracy z praktyką gospodarczą, gry symulacyjne, ćwiczenia interaktywne.

W ramach studiów pierwszego stopnia studenci mają możliwość wyboru jednej ze specjalności: Przedsiębiorczość i nowe technologie lub Konsulting gospodarczy. Na studiach magisterskich stworzony program studiów o profilu praktycznym umożliwia realizację zajęć i warsztatów praktycznych we współpracy z pracodawcami, a także min. 3-miesięczną praktykę/ staż. Jest to pierwsza taka oferta w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Atutami kierunku są:

  • wykorzystanie nowoczesnych form kształcenia we współpracy z pracodawcami,
  • program studiów dostosowany do najnowszych trendów w gospodarce,
  • zdobycie kompetencji cyfrowych i umiejętności analitycznych przydatnych w każdej pracy,
  • indywidualna opieka tutorska, czyli wsparcie i doradztwo przez cały czas trwania studiów dla każdego studenta,
  • zdobycie umiejętności praktycznego zastosowania metod ilościowych i jakościowych do podejmowania właściwych decyzji ekonomicznych.

Szczegółowe informacje i program studiów: www.kierunekpig.uek.krakow.pl, facebook: @piguek