Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Szkolenie: Marketing Targowy - Rozwój eksportu

5 minut czytania.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego  już 6 grudnia 2022 r. zaprasza firmy z Małopolski na bezpłatne szkolenie "Marketing targowy - rozwój eksportu".

Szkolenie skierowane jest dla przedsiębiorstw posiadających status mikro, małych i średnich firm z terenu województwa małopolskiego.

Szkolenie odbędzie się 6 grudnia 2022 r., godz. 9:00-14:00, on-line za pomocą platformy ZOOM. Szkolenie jest bezpłatne i realizowane w ramach pomocy de minimis dla przedsiębiorców.

Rejestracja na spotkanie trwa do 5 grudnia 2022r. do godziny 12:00 poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tutaj: link

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu? Przede wszystkim  dowiesz się jakie znaczenie dla rozwoju firmy ma promocja międzynarodowa jej oferty oraz jak przygotować firmę do udziału w targach zagranicznych.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

- planujesz rozwijać swoją firmę na rynkach zagranicznych,

- realizujesz już strategię eksportową opartą na udziale w wydarzeniach targowych,

- interesuje Cię możliwość wzięcia udziału w misjach gospodarczych,

- chcesz profesjonalnie zaprezentować swoją ofertę na targach międzynarodowych.

Szkolenie poprowadzi Pan Jacek Adamczyk z Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA, który jest pracownikiem MARR SA od roku 1996. Pełnił funkcję dyrektora Departamentu Marketingu i Promocji, jest redaktorem naczelnym kwartalnika „Małopolski Rynek Inwestycyjny” i „Business in Małopolska”. Realizował szkolenia w Afryce Zachodniej, Kosowie i w Ukrainie. Specjalista w zakresie obsługi inwestora, promocji eksportu, współpracy międzynarodowej i przedsiębiorczości. Uczestnik i współorganizator wydarzeń promocyjno-informacyjnych w Kanadzie, Iraku, Azerbejdżanie, Francji, w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech, Belgii i Słowacji.

Dzień przed wydarzeniem on-line każdy uczestnik otrzyma indywidualny link umożliwiający uczestnictwo w wydarzeniu.

Dzięki pracy w małej grupie, tak jak na szkoleniu stacjonarnym, zapewniona zostanie możliwość efektywnej komunikacji z prelegentem oraz możliwość zadawania pytań.

Dodatkowe informacje:

Piotr Posiadała, tel. 785 059 076, mail: piotr.posiadala@marr.pl

Magdalena Michnal, tel. 785 059 079, mail: magdalena.michnal@marr.pl

 

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu 'Power up your Business in Małopolska 3'.

Źródło: MARR SA