Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Targi KOMPOZYT-EXPO w Krakowie

4 minuty czytania.
Plakat promujący targi Kompozyt-expo w Krakowie, na którym widać samolot oraz jacht

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Kolejna, 11. edycja odbędzie się 28-29 września 2022 roku.

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

W ciągu 10 lat funkcjonowania imprezy więło w niej udział blisko 27 tys. zwiedzających oraz 1831 wystawców z 32 państw. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. Każda edycja targów skupia coraz większe grono wystawców i zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. 

Tradycyjnie także pojawi się stoisko Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych oraz jego członków, którzy zaprezentują swoje osiągnięcia podczas warsztatów eksperckich.

Strefa Start-up:

Chcąc wspierać rozwój innowacyjnych i niestandardowych projektów podczas tegorocznej edycji KOMPOZYT-EXPO stworzona zostanie przestrzeń skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży materiałów i technologii kompozytowych. Start-upy będą mogły zaprezentować swój pomysł i zainteresować nim inwestorów, a także wziąć udział w panelach dyskusyjnych.

W ramach Strefy Start-up przygotowana zostanie strefa wystawiennicza - przestrzeń gromadzącą najbardziej innowacyjne projekty z całego świata. Do dyspozycji każdej fimy będzie obrendowana wspólna powierzchnia wzorem poniższych wizualizacji. Będzie to idealne, wygodne miejsce zarówno dla kreatywnych inicjatorów, jak i dla inwestorów, którzy chcieliby wesprzeć środowisko młodego biznesu.

Gdzie uzyskam szczegółowe informacje o targach?

Organizatorzy wydarzenia stworzyli specjalną stronę internetową, na której dostępne są szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia. 

Strona internetowa dostępna jest pod linkiem: strona targów KOMPOZYT-EXPO

 

źródło: kompozyt-expo.pl