Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości - Świadomie do celu!

11 minut czytania.
targi pracy i przedsiębiorczości, Tauron Arena, zatrudnianie cudzoziemców, jak zarządzać biznesem? jak założyć działalność gospodarczą? gdzie skonsultować CV?

Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie w Krakowie lub okolicach? Myślisz nad założeniem własnej działalności gospodarczej? Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie zarządzać swoim biznesem? A może prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe dla siebie lub pracowników?

Przyjdź na targi pracy i przedsiębiorczości w Krakowie. Podczas wydarzenia możesz bezpośrednio porozmawiać z najlepszymi pracodawcami w Krakowie, a także skonsultować swoje CV z profesjonalnymi doradcami zawodowymi. Przygotowano dla Ciebie także bezpłatne warsztaty związane z zarządzaniem zespołem oraz marketingiem opartym na długotrwałym budowaniu relacji z odbiorcami.
 
Tragi Pracy i Przedsiębiorczości to najlepsza okazja do rozpoczęcia kolejnego etapu  budowania swojej ścieżki zawodowej. Na uczestników czeka mnóstwo warsztatów tematycznych, konsultacji biznesowych oraz trzy strefy tematyczne (przedsiębiorczości, wystawiennicza i warsztatowa).
 
Podczas nadchodzącej edycji Targów odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Krakowski Pracodawca Roku", gdzie docenieni zostaną pracodawcy zaangażowani w rozwój pracowników, a także przedsiębiorstwa wrażliwe społecznie - zatrudniające osoby z niepełnosprawnościami oraz tworzące wielokulturowe organizacje.
 
Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa rozwija idee targów, aby dostosować wydarzenie do potrzeb lokalnych pracodawców.
 
Kieruj swoją przyszłość „świadomie do celu" realizując przy tym swoje pasje na rynku pracy. Zrób pierwszy krok i odwiedź targi 25-26 października w godzinach od 9.00 do 16.00 na hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków. 

Zostań wystawcą targów:

Szukasz pracowników do swojej firmy?
Pokaż się z jak najlepszej strony i zgłoś stanowisko do strefy wystawienniczej.
 
Targi Pracy i Przedsiębiorczości to niewątpliwie jedna z najlepszych szans na poznanie pracownika spełniającego oczekiwania Twojej firmy, bowiem podczas każdej edycji wydarzenia w jednym miejscu dostępnych jest ponad 3 tysiące kandydatów do pracy. Dzięki temu masz możliwość bezpośrednio porozmawiać z kandydatami, przyspieszając tym samym proces rekrutacyjny.
 
Podczas targów dostępna będzie także specjalna strefa przedsiębiorczości, w której możesz nawiązać kontakt oraz wymienić doświadczenie z przedstawicielami innych firm i instytucji. Dodatkowo w strefie przedsiębiorczości dyżurują specjaliści z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego oraz Wydziału ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, którzy podzielą się z Tobą swoją merytoryczną wiedzą i doświadczeniem.
 
Do udziału w wydarzeniu zachęcamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa, które oferują wolne miejsca pracy na terenie Krakowa i okolic. Rejestracja oraz udział w targach są bezpłatne. 

Link do formularza rejestracyjnego
 
Odwiedź targi:
 
Podczas targów pracy i przedsiębiorczości „świadomie do celu" będą funkcjonowały trzy strefy (strefa wystawiennicza, przedsiębiorczości oraz warsztatowa).
 
Strefa Wystawiennicza
To miejsce w którym możesz uzyskać informacje na temat aktualnych potrzeb kadrowych krakowskich pracodawców, a także bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firm poszukujących osób do pracy. To także szansa, aby zaprezentować siebie jako potencjalnego kandydata. Targi dają możliwość spotkania się z profesjonalnym doradcą zawodowym w celu określenia swoich słabych i mocnych stron, a także skonsultowania dokumentów aplikacyjnych.
Wstęp do strefy wystawienniczej jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.
 
Strefa Przedsiębiorczości
Jeśli masz pomysł na własny biznes i chcesz dowiedzieć się jak możesz otrzymać dofinansowanie na jego realizacje albo chcesz uzyskać informacje na temat form opodatkowania dochodów i różnego rodzaju ulg dla przedsiębiorców to, to miejsce jest z pewnością dla Ciebie. Podczas targów będziesz mieć możliwość konsultacji ze specjalistami z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Wydziału ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego  oraz Punktu Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Krakowa. 
Wstęp do strefy przedsiębiorczości jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.
 
Strefa Warsztatowa
Podczas dwudniowych targów przygotowano szereg warsztatów związanych z budowaniem modelu biznesowego, pozyskiwaniem inwestorów i partnerów oraz szeroko rozumianego marketingu w biznesie. Dodatkowow odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby rozwoju kompetencji młodzieży przeprowadzony zostanie Hackathlon biznesowy skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wykład prowadzony przez doradców zawodowych pt. „Aktywizacja Społeczna i przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy". Bardzo ciekawą alternatywą dla pracodawców są też wykłady związane z możliwościami wsparcia finansowego w podnoszenie kwalifikacji w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, czy możliwości legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Równocześnie z prowadzonymi warsztatami i wykładami będą odbywać się konsultacje biznesowe ze specjalistami.
 
Wszystkie panele dyskusyjne i warsztaty otworzy konferencja związana z szansami i wyzwaniami dla miasta Krakowa oraz krakowskiego rynku pracy w związku z organizacją III Igrzysk Europejskich w Krakowie.

Gorąco zachęcamy do udziału.

źródło: kraków.pl