Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinar: ABC cyfrowego eksportu w internecie – od czego zacząć?

3 minuty czytania.

Szkolenie jest adresowane do firm, które są na początku swojej drogi do zdobycia zagranicznych klientów i rynków lub już prowadzą sprzedaż na rynkach zagranicznych, ale chcą robić to jeszcze skuteczniej. Każdy uczestnik dzięki udziale w warsztatach zdobędzie wiedzę o tym w jaki sposób wykorzystać dostępne w internecie narzędzia do wytypowania nowych potencjalnych rynków docelowych, zrozumienia zagranicznych klientów, a także przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki.

W trakcie szkolenia eksperci z Firm Jutra skoncentrują się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają poznać potencjał rynku zagranicznego. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, a po zapisaniu się do programu, także do kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie oraz będzie miał możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

Osoby biorące udział w wydarzeniu dowiedzą się:

  • jak analizować potencjał eksportowy firmy i wybrać potencjalne rynki docelowe,
  • w jaki sposób lepiej zrozumieć potrzeby i nawyki klientów zagranicznych,
  • jak odnaleźć i poprawić obszary wymagające optymalizacji przy rozwoju firmy na nowych rynkach.

Webinarium odbędzie się 28 września 2021 r. w godzinach 10:00-11:00.

By wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest tutaj.

Dodatkowych informacji w sprawie szkolenia udziela: Małgorzata Rak, tel.: 12 428 92 57 
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

 

źródło: IPH w Krakowie