Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinar: „Jak łączyć biznes z misją społeczną?

4 minuty czytania.

Platforma Nadija (Nadzieja), bo o niej mowa, to przestrzeń współpracy organizacji pozarządowych i społecznie odpowiedzialnego biznesu. To wirtualne miejsce, gdzie firmy, instytucje oraz organizacje pozarządowe spotkają się, by wymieniać się zasobami i usługami. Wszystko po to, aby skutecznie świadczyć pomoc w kryzysach lokalnych, krajowych i światowych. 

Zanim to jednak nastąpi, Fundacja CultureLab - pomyslodawca platformy MapujPomoc.pl, zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze, podczas którego eksperci  przedstawią korzyści i wyzwania współpracy międzysektorowej. Opowiemy, jak Nadija może łączyć odpowiedzialnych aktorów i jakie pola otwiera to dla firm oraz sektora NGO. 

Z webinaru dowiesz się, w jaki sposób technologia ServiceNow, wykorzystywana na co dzień w realizacji procesów w międzynarodowych firmach, może wesprzeć akcję charytatywne.  

  • Omówione zostaną możliwe formy realizacji celów społecznie odpowiedzialnych ESG przez firmy oraz współpracę międzysektorową.
  •  Przedstawiona zostanie pilotażowa wersję platformy Nadija, która optymalizuje współpracę pomiędzy NGO a biznesem oraz scenariusze jej działania. (Deloitte) 
  • Będzie dostępna przestrzeń do dyskusji przedstawicieli firm, korporacji i organizacji zainteresowanych ESG oraz współpracą między sektorami.

Webinar Mapuj Pomoc & Deloitte 

Kiedy: 11 stycznia 2024, godz. 12:00-13:15 

Gdzie: Zoom ➡️ LINK DO SPOTKANIA

Identyfikator spotkania: 862 0944 0599

Dla kogo: dla liderów i przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli firm, korporacji i instytucji zainteresowanych ideą CSR. 

Więcej informacji TUTAJ