Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wejdź na mapę krakowskiej gastronomii!

4 minuty czytania.

„Branża gastronomiczna w Krakowie” to interaktywna mapa lokali gastronomicznych, które działają pomimo trudności związanych z obostrzeniami w pandemii. Serwis prezentuje informacje o restauratorach oferujących swoje produkty i usługi w poszczególnych dzielnicach Krakowa.

 

Jak znaleźć się na mapie?

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy wypełnić krótką ankietę. Następnie dane są przetwarzane, porządkowane i wysyłane do zbiorczej bazy. Kilka prostych kroków umożliwi pojawienie się na mapie.

 

Kto może skorzystać?

Mapa dostępna jest bezpłatnie i może z niej korzystać każdy. Jest ona dedykowana w szczególności:

  • przedsiębiorcom z sektora gastronomicznego, którzy pomimo pogarszającej się sytuacji w kraju i w regionie nadal świadczą swoje usługi;
  • mieszkańcom, którzy chcą skorzystać z oferty gastronomicznej dostępnej w najbliższej okolicy.

Jak działa mapa?      

Na interaktywnej mapie Krakowa zostały oznaczone podmioty z branży gastronomicznej, której zgłosiły się do serwisu. Na mapie wskazane są ich lokalizację, branża, podstawowe informacje na temat oferty i dane kontaktowe. W celu zapoznania się z tymi informacjami, należy kliknąć w środek symbolu oznaczającego lokalizację interesującego Cię podmiotu oraz poczekać na podświetlenie.

Jak powstał serwis?

Dane zasilające serwis interaktywną mapę wydzielone zostały z danych serwisu Jestem AKTYWNY  to serwis mapowy zawierający różnorodne podmioty gospodarcze aktywnie działające. Przygotowana przez miasto mapa lokali gastronomicznych powstała w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców. Miasto na bieżąco aktualizuje bazę podmiotów serwisu na podstawie napływających zgłoszeń.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z interaktywną mapą tutaj: wyświetl mapę.

 

 

 źródło: kraków.pl