Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Weź udział w bezpłatnych spotkaniach biznesowych z firmami z Chin!

5 minut czytania.

Czym są Targi Współpracy Biznesowo-Technologicznej?

Powstałe w 2006 roku Targi Współpracy Biznesowo-Technologicznej UE-CHINA są jednym z największych w Chinach festiwali biznesowych dla inwestycji, handlu i technologii na linii  Unia Europejska - Chiny, w którym dotychczas wzięło udział ponad 11 000 uczestników, w tym przedstawicieli przedsiębiorstw, organizacji biznesowych, władz rządowych, uniwersytetów i instytucji badawczych. Wydarzenie stało się ważnym elementem dla rozwoju stosunków z Chinami dla większości państw członkowskich UE i stanowi największą platformę współpracy inwestycyjnej, handlowej i technologicznej między Unią Europejską a Chinami.

 W tym roku eksperci i przedstawiciele Instytutu Studiów Europejskich Chińskiej Akademii Nauk Społecznych (CASS), Commercial Legal Services Centre of China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT), Sichuan Energy Internet Research Institute Tsinghua University, EU SME Center , EU IPR Helpdesk, ambasady i konsulaty krajów europejskich w Chinach, europejskie izby handlowe i inne organizacje biznesowe, chińskie sektory rządowe, podrady i oddziały CCPIT zostały zaproszone do podzielenia się najnowszymi pomysłami dotyczącymi najgorętszych tematów, odpowiednich polityk i projektów między Chinami a UE z ponad 600 uczestnikami wydarzenia. 

Oprócz wiedzy i informacji udostępnionych na targach, istnieje także możliwość wirtualnych spotkań twarzą w twarz z odpowiednikami w chińskiej społeczności biznesowej, co na pewno  bardziej satysfakcjonującym doświadczeniem. Partnerów biznesowych będą mogli znaleźć przede wszyskim przedstawiciele sektorów ukierunkowanych na gospodarkę cyfrową, inteligentną produkcję, energię, ochronę środowiska, motoryzację, logistykę, biomedycynę i inne dziedziny.

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Targi i spotkania B2B odbędą się w formie wirtualnej 18 września 2021 r. Udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Targi odbywać się będą w języku angielskim.

Co zrobić by wziąć udział w wydarzeniu?

By wziąć udział w wydarzeniu, należy do 7 września 2021 r. wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest tutaj.

Dla firm, które będą chciały odbyć spotkania B2B konieczne jest opublikowanie na platformie wydarzenia profilu swojego przedsiębiorstwa, wybranie firm, z którymi chcemy się wirtualnie spotkać i następnie wysłanie im zaproszenia do kontaktu w dniu wydarzenia.