Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Weź udział w China Food and Drinks Fair 2022

4 minuty czytania.
Honk Kong, miasto z samochodami i neonami z chińskimi napisami

Co to są targi China Food and Drinks Pair?

Targi CFDF Chengdu to wiodąca impreza targowa skierowana do sektora spożywczego na terenie Chin Zachodnich. Wydarzenie odbywa się cyklicznie dwa razy w roku (odpowiednio w Chengdu i drugiej lokalizacji) od 1955 r. Ostatnia edycja miała miejsce w Tianjinie w dniach 19-21 października 2021 r. i wzięło w niej udział 3504 wystawców z ponad 40 krajów oraz regionów.

Co oferuje PAIH w ramach targów?

W nadchodzącej edycji wiosennej Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko promocyjne w hali dedykowanej produktom importowanym, w ramach którego polscy przedsiębiorcy z branży spożywczej będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów. Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach posiadały Reprezentantów Wystawcy na terenie Chińskiej Republiki Ludowej lub przedstawiły inne alternatywne rozwiązanie umożliwiające im udział w Targach.

Jak zgłosić się do udziału w targach?

Wstępnych zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 7 lutego 2022 r.

Bardziej szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Aleksandra Smolak: aleksandra.smolak@paih.gov.pl

Dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o Targach CFDF i nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Szczegółowe warunki uczestnictwa zostaną doprecyzowane w umowie uczestnictwa oraz regulaminie uczestnictwa w Polskim Stoisku Narodowym, które to dokumenty zostaną w najbliższym czasie opublikowane na stronie internetowej PAIH S.A., a przedsiębiorcy, którzy wyrazili chęć udziału w Targach poprzez formularz rekrutacyjny otrzymają je bezpośrednio od przedstawiciela PAIH S.A.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach, które mogą okazać się niepowtarzalną szansą na zaistnienie na rynku Chin zachodnich.

 

źródło: PAIH