Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Weź udział w konsultacjach Krajowej Polityki Miejskiej 2030

3 minuty czytania.

W ramach Krajowego Forum Miejskiego Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej rozpoczyna konsultacje założeń aktualizacji Krajowej Polityki Miejskiej.

Serdecznie zapraszamy do zaangażowania się w proces prac nad aktualizacją dokumentu i podzielenia się swoją opinią. W tym celu stworzono formularz, w którym będzie można udzielić odpowiedzina pytania m.in. odnośnie oceny identyfikacji potrzeb i uwarunkowań aktualizacji Krajowej Polityki Miejskiej oraz trafności i wyzwań sformułowanych w Założeniach.

Odnosząc się do określonych kwestii związanych z prowadzeniem polityki miejskiej, autorzy chcą również uzyskać Państwa opinie i wnioski do prac nad jej aktualizacją. Państwa odpowiedzi przyczynią się do sposobu opracowywania dokumentu.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Z projektem założeń aktualizacji Krajowej Polityki Miejskiej można się zapoznać tutaj.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres miasta@mfipr.gov.pl do 12 listopada 2020 roku.

 

źródło: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/krajowe-forum-miejskie/konsultacje-kpm-2030/