Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Weź udział w styczniowych targach fanczyzy i wsparcia dla biznesu

3 minuty czytania.
osoby chodzące po budynku targów

Kiedy odbędą się targi?

Targi franczyzy i wsparcia dla biznesu odbędą się 29-30 stycznia br. w godzinach 10:00-17:00. 

Organizatorzy zaprosili do współpracy i uczestnictwa w targach blisko 100 wystawców z najróżniejszych branż. Wydarzenie będzie więc okazją do tego, aby z nimi porozmawiać i poznać nowe, ciekawe możliwości, które są bezpośrednio związane z prowadzeniem własnego biznesu.

Gdzie odbędzie się wydarzenie i jak kupić bilet?

Wydarzenie odbędzie się Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9.

By wziąć w nim udział należy kupić wirtualny bilet. Szczegóły na stronie internetowej targibusinessidea.pl.

Do kogo skierowane są targi?

Targi to wydarzenie zarówno dla osób szukających pomysłu na biznes, jak i dla osób chcących rozwijać swoje firmy i poszerzać horyzonty.

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

– Targi franczyzy i wsparcia dla biznesu, to przede wszystkim skarbnica wiedzy – z różnych dziedzin, które powiązane są z przedsiębiorczością. Nikt nie opowie Ci lepiej o prowadzeniu biznesu, niż inny przedsiębiorca, który ma już w tym aspekcie doświadczenie. Dzielenie się wiedzą, know-how czy innymi, niezwykle cennymi wskazówkami, to podstawa, jeśli chodzi o naszych wystawców i gości. Targi są wydarzeniem, które jest dla wszystkich uczestników kopalnią wiedzy, której nie znajdziecie w poradnikach czy internecie – zaznaczają organizatorzy.

 

źródło: Kraków.pl