Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Weź udział w targach TOOLEX

5 minut czytania.
TOOLEX, międzynarodowe targi obrabiarek, narzędzi i technologii obróbki, targi branży obrabiarek, Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu, OILexpo

W ramach inicjatywy „Małopolska na targach innowacji” Województwo Małopolskie zaprasza małych i średnich przedsiębiorców do udziału w międzynarodowych targach branżowych, które odbędą się w dniach 4-6 października w Polsce. Tym razem oferta dotyczy odbywających się w Katowicach Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

Organizatorzy przygotowali stoiska targowe dla 17 firm. Wszystkie będą usytuowane na przestrzeni typu open space pod szyldem Małopolski. Każde stoisko będzie oznaczone logotypem danego wystawcy, będzie wyposażone w meble, posiadać będzie dostęp do prądu i Internetu, w razie potrzeby także wody. Każdemu wystawcy zapewniona zostanie obsługa logistyczna stoiska oraz catering. Dla każdego z wystawców zaplanowano spotkania matchmakingowe. Każda firma może liczyć na 3 takie spotkania z partnerami z kraju i zagranicy.

Do udziału zachęcamy małopolskie firmy działające w obszarze małopolskiej inteligentnej specjalizacji elektrotechnika i przemysł maszynowy, wpisujące się branżowo w targi TOOLEX.

Nabór wystawców trwa do 23 września. Formularz rejestracyjny, regulamin oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są tutaj.

Inicjatywa „Małopolska na targach innowacji” jest realizowana w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Obrabiarki i narzędzia

TOOLEX to największa w Polsce impreza targowa, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej. Zakres branżowy uzupełni oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

14. edycja targów TOOLEX zaplanowana jest na 4-6 października 2022 r. Po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej szczegółów o targach TOOLEX: www.toolex.pl

 

źródło: cebim