Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wizualizacja terenów inwestycyjnych Metropolii Krakowskiej!

3 minuty czytania.

Metropolia Krakowska to region wyróżniający się ekonomicznie, nie tylko w Województwie Małopolskim ale również na arenie krajowej i międzynarodowej. Co roku przybywa tu ponad 10 tysięcy nowych przedsiębiorstw, wliczając w to startupy bazujące na nowych i innowacyjnych technologiach. By utrzymać ten trend gminy Metropolii Krakowskiej tworzą świetne warunki dla nowych inwestycji.

Podejmując decyzję o danej lokalizacji, zarówno inwestor zagraniczny jak i krajowy zwraca uwagę przede wszystkim na takie czynniki jak przyjazne środowisko biznesowe czy potencjał edukacyjny i naukowo-badawczy.

Biorąc pod uwagę powyższe trzeba otwarcie powiedzieć, że Metropolia Krakowska jest jedną z najlepiej rozwiniętych polskich metropolii, będąc jednocześnie centrum biznesu, ale także wiedzy, edukacji i kultury. Metropolia Krakowska ma ugruntowany wizerunek oraz ogromny potencjał rozwojowy, zwłaszcza w obszarach budowania nowoczesnej gospodarki opartej na wiedzy.

Gminy Metropolii Krakowskiej dysponują również świetnie przygotowanymi terenami inwestycyjnymi. Potencjalny inwestor w Metropolii Krakowskiej znajdzie działki oraz ich kompleksy o zróżnicowanej powierzchni i wielu możliwościach zabudowy. Potencjał inwestycyjny obszaru pokazuje wizualizacja terenów inwestycyjnych przygotowana w ramach projektu Kraków Metropolitan Area for Business:

 

To również może Cie zainteresować: