Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wypromuj swoją firmę gamingową!

4 minuty czytania.
Jeśli Twoja firma działa w branży gamingowej i zarejestrowana jest w Polsce, możesz zamieścić jej profil w raporcie promującym polską branżę gamingową. Kolejną edycję publikacji „The Game Industry of Poland” jeszcze w tym roku wyda Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Publikacja będzie skierowana do zagranicznych podmiotów - inwestorów, wydawców, dystrybutorów i innych potencjalnych partnerów biznesowych polskich firm i będzie dostępna do pobrania nieodpłatnie.

Umieszczenie wpisu w katalogu jest bezpłatne! Jeśli jesteście zainteresowany taką formą promocji, wypełnij formularz do 31 lipca 2021 r. Formularz należy wypełnić w języku angielskim.

Formularz znajduje się tutaj.

Jeśli przesyłałeś już swoje zgłoszenie przy okazji publikacji poprzedniej edycji raportu w 2020 r. i chcesz umieścić swój profil w tegorocznej edycji, możesz sprawdzić treść swojego wpisu (https://www.parp.gov.pl/component/publications/publication/the-game-industry-of-poland) i wykorzystać go przy okazji tegorocznego zgłoszenia.

W związku z ograniczoną objętością publikacji przy przyjmowaniu formularzy liczy się kolejność zgłoszeń.

W razie wątpliwości informacji udziela Sławomir Biedermann, tel.: +48 22 432 8705, e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Publikacja zostanie wydana w ramach realizacji przez PARP projektu pozakonkursowego „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

źródło: IT/ICT | Portal Promocji Eksportu | Dopisz się do katalogu promującego polską branżę gamingową! (trade.gov.pl)