Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zagraniczne Zamówienia Publiczne - spotkanie informacyjne

4 minuty czytania.

Wszystkich przedsiębiorców, który chcą rozwijać działalność eksportową zapraszamy na spotkanie organizowane przez Centrum Business in Małopolska oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii dotyczące zamówień publicznych organizacji międzynarodowych.

Wystąpienia ekspertów przybliżą tematykę zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, w tym Organizacji Narodów Zjednoczonych, Banku Światowego, NATO i armii amerykańskiej. W programie zaplanowano także wystąpienie reprezentanta Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu na temat wsparcia w procesie internacjonalizacji działalności oraz reprezentanta Banku Gospodarstwa Krajowego na temat oferty BGK w zakresie gwarancji oraz innych instrumentów trade finance.

Zaproszeni eksperci odpowiedzą m.in. na poniższe pytania:

  • jak rozpocząć lub rozwinąć działalność eksportową firmy?
  • jak ubiegać się o zamówienia publiczne organizacji międzynarodowych (tj. ONZ, Bank Światowy, NATO, armia amerykańska)?
  • jak zyskać nowych, wiarygodnych kontrahentów?
  • jakie instrumenty finansowe dostępne na rynku mogą w tym pomóc?

Będzie to świetna okazja do zdobycia wiedzy, która może wpłynąć na rozwój Twojej firmy!

Jak wziąć udział?

Spotkanie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. w godzinach 10:00-14:30, w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego (Kraków, ul. Podole 60).

Wydarzenie jest bezpłatne. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja przez formularz dostępny na stronie.

Cel konferencji: 

Organizatorzy wydarzenia zakładają, że dzięki temu wydarzeniu małopolskie firmy dostrzegą możliwości, jakie niesie za sobą udział w postępowaniach realizowanych przez organizacje międzynarodowe pod kątem rozwoju swojego biznesu i zdobycia nowych, wiarygodnych rynków zbytu.

Program konferencji:

 

Organizatorzy:

Organizatorami wydarzenia są Centrum Business in Małopolska oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

 Więcej informacji na temat konferencji dostępne jest na stronie (link).

 

źródło: CEBIM