Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zaproszenie na wrześniowe targi w Bolonii

4 minuty czytania.
targi sana, targi branży kosmetycznej

Polska Izba Biznesowa we Włoszech CAPI razem z Targami w Krakowie oraz Warszawską Izbą Gospodarczą mają przyjemność zaprosić firmy polskie z branży kosmetycznej do uczestnictwa we włoskich targach SANA w dniach 8-11 września w Bolonii.

34. edycja Międzynarodowej Wystawy Produktów Organicznych i Naturalnych SANA zgromadzi wystawców i kupców z sektorów takich jak: żywność, kosmetyki naturalne i organiczne, ekologiczny styl życia. Obok targów SANA odbędzie się też Sanatech, profesjonalna wystawa poświęcona sektorowi ekologicznej i zrównoważonej żywności i rolnictwa, hodowli zwierząt oraz wellness.

SANA Food to główna scena dla certyfikowanej żywności ekologicznej, idealne miejsce do wystawiania najlepszych produktów ekologicznych oraz strategiczne miejsce spotkań dla producentów, dystrybutorów, instytucji i organów kontrolnych. Obok żywności ekologicznej znajdą się tu również produkty wegańskie, wegetariańskie, free-from, naturalne: bogaty świat, w którym tradycja jest ważna, a innowacje mile widziane. W ramach sektora spożywczego SANA szczególnie wyeksponuje herbatę i napary oraz kawę: sektory fascynujące nie tylko dla entuzjastów, ale także dla nabywców krajowych i międzynarodowych, dla świata gastronomii, uzdrowisk i kurortów.

Pielęgnacja ciała i uroda - SANA jest punktem odniesienia dla certyfikowanych i naturalnych kosmetyków, z obszarem w całości poświęconym pielęgnacji ciała, suplementom i ziołom. W 2022 r. będzie to kluczowe miejsce spotkań dla świata biznesu w sektorze naturalnych i zrównoważonych kosmetyków i suplementów, które stają się coraz ważniejsze zarówno dla profesjonalistów, jak i w życiu codziennym.

Polska Izba Biznesowa we Włoszech zapewnia wsparcie logistyczne i merytoryczne na każdym etapie przygotowań do targów, np. profesjonalne tłumaczenie materiałów, wsparcie w kontaktach z organizatorem, zapewnienie tłumaczek i hostess na czas trwania eventu.

Firmy chętne do udziału w targach powinny zgłosić się pod adresem mailowym: et@capiplit.eu 

 

Więcej informacji o samym wydarzeniu dostępnych jest tutaj.

 

źródło: IPH w Krakowie