Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zgłoś kandydata do plebiscytu: „Mikro Firma za rogiem 2021”!

6 minut czytania.

Do 16 listopada br. każdy z Nas może zgłosić swojego kandydata do plebiscytu: „Mikro firma za rogiem 2021”. Konkurs organizowany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Zwycięzca uzyska prawo do używania tytułu „Laureat Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021” w materiałach promocyjnych.

Konkurs to wspaniała okazja by pokazać firmom z Małopolski jak bardzo kochamy nasze lokalne produkty i usługi. Misją plebiscytu jest przez wszystkim wspieranie przedsiębiorczości i lokalnego biznesu.

 

 

Kogo można zgłosić do plebiscytu?

Kandydaci do udziału w plebiscycie muszą m.in.:

  • być mikroprzedsiębiorcą – tj. zatrudniać mniej niż 10 pracowników i osiągać roczny obrót netto nieprzekraczający 2 milionów euro,
  • mieć siedzibę na terenie Małopolski,
  • wspierać wojewódzki rynek pracy,
  • posiadać markę, produkt lub usługę wyróżniającą się jakością w ocenie klientów.

Jak można zgłosić kandydata do konkursu?

Każda osoba pełnoletnia, za zgodą firmy, którą chce zgłosić może wypełnić formularz i wysłać go mailowo na adres: promocja@wup-krakow.pl (w tytule maila wpisując: Plebiscyt „Mikro Firma za rogiem 2021”) lub listownie na adres: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, plac na Stawach 1, 30-107 Kraków (dopisując na kopercie Plebiscyt „Mikro Firma za rogiem 2021”).

O czym trzeba pamiętać przesyłając formularz?

Do zgłoszenia należy dołączyć wypełnione i podpisane oświadczenia: kandydata oraz osoby zgłaszającej, w których wyraża się zgodę na publikacje i przetwarzanie danych osobowych. Trzeba również pamiętać o dołączeniu 3 zdjęć, na których w ciekawy sposób pokażemy zgłaszaną przez Nas firmę.

Jak wygląda II etap konkursu?

Formularze zgłoszeniowe można wysyłać do 16 listopada br. Po tej dacie rozpocznie się drugi etap konkursu, który potrwa do 15 grudnia br. Za pomocą serwisu internetowego będzie można głosować na wszystkich kandydatów, którzy w pozytywny sposób przejdą proces weryfikacji. Następnie na podstawie wyników głosowania internetowego i opinii Powiatowych Urzędów Pracy Kapituła Plebiscytu wybierze laureata konkursu.

Jakie są nagrody w plebiscycie?

Nagrodą dla zwycięzcy Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2021” będzie statuetka. Jednak dużo istotniejsze wydaje się prawo do używania prestiżowego tytułu „Laureat Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021” w materiałach promocyjnych. Dodatkowo spośród wszystkich, którzy zagłosują w konkursie wylosowane zostaną trzy osoby, które otrzymają okolicznościowe zestawy promocyjne od WUP.

Zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie!

 

Źródło: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/mikro-firma-za-rogiem-2021