Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zgłoś się do konkursu: „Krakowski Pracodawca Roku 2020”

4 minuty czytania.

Celem konkursu „Krakowski Pracodawca Roku 2020” jest honorowanie i promowanie godnych do naśladowania pracodawców, którzy wyróżniają się polityką personalną otwartą na wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, tworzeniem nowych miejsc pracy oraz promowaniem idei współpracy i partnerstwa.

Udział w konkursie jest okazją dla krakowskich pracodawców do zaprezentowania działań oraz wdrożonych procedur, które przyczyniają się do budowania wizerunku firmy przyjaznej pracownikom.

Za sprawą daleko idących zmian, jakie nastąpiły w gospodarce z powodu pandemii COVID 19, konkurs ma charakter szczególny. Pozwala bowiem wyróżnić, a także docenić przede wszystkim tych pracodawców, którzy pomimo trudności wykazali się otwartością na pracowników, zapewniając im jak najlepsze warunki pracy.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani w trzech kategoriach: Pracodawca Roku 2020 – Nagroda Główna, Pracodawca Roku 2020 Przyjazny Cudzoziemcom, Pracodawca Roku 2020 Przyjazny Osobom z Niepełnosprawnością. Zgłoszenia przyjmowane są od 11 maja do 4 czerwca.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i formularz RODO,  które można dostarczyć do Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie na trzy sposoby: drogą elektroniczną na skrzynkę: grodzki@gupkrakow.pl, pocztą na adres Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, ul. Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, lub osobiście do siedziby GUP w Krakowie – do skrzynki z napisem „Dziennik Podawczy” znajdującej się przy wejściu do budynku urzędu, która jest czynna całą dobę.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej gupkrakow.pl.

 

źródło: kraków.pl