Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zgłoś się do programu Firmy Jutra!

5 minut czytania.

Działalność w Internecie stała się dla firm szansą na przetrwanie kryzysu i rozwój działalności. Zgłoś się do programu i naucz się, jak sprawnie sprzedawać swoje produkty i usługi w Internecie za pomocą łatwych i darmowych narzędzi.

Program Firmy Jutra to wspólna inicjatywa globalnego gignanta firmy Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju. Partnerem wspierającym program jest z kolei Operator Chmury Krajowej.

W programie mogą wziąć udział: mikro i małych firm, które dopiero chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie, do średnich, tradycyjnych firm, które potrzebują rozwiązań szytych na miarę oraz do mikro i małych firm, które już sprzedają w Internecie i chcą dalej rozwijać ten kanał.

 Dzięki udziale w programie Firmy Jutra:

  • zweryfikujesz swój model biznesowy,
  • dowiesz się, jak skutecznie sprzedawać swoje produkty i usługi w Internecie i jak je reklamować,
  • poznasz zalety chmury obliczeniowej i zdecydujesz, czy chcesz ja wdrożyć w swojej firmie,
  • będziesz pracować z indywidualnym doradcą, który wybierze ścieżkę szkolenia dla Twojej firmy a po ukończonych kursach wesprze Cię we wdrożeniu zmian,
  • poznasz szereg narzędzi cyfrowych, które ułatwią przejście Twojej firmy do Internetu.

Bezpłatna oferta dla przedsiębiorców dostępna jest w 3 krokach:

Krok 1: Przygotowanie indywidualnego planu rozwoju: Indywidualne 90 minutowe spotkanie 1:1 z konsultantem, aby opracować plan rozwoju w Internecie, dostosowany do potrzeb i celów biznesowych Twojej firmy.

Krok 2: Pakiet wiedzy i szkolenia:

  • +50h praktycznych kursów online od Google,z marketingu internetowego, analityki internetowej i UX, aby pomóc Ci zacząć sprzedawać w Internecie
  • Kurs Lean Canvas i e-booki biznesowe wspierające szybką adaptację modelu biznesowego Twojej firmy, od Polskiego Funduszu Rozwoju
  • Kurs wprowadzający do rozwiązań chmurowych dla MŚP od Chmury Krajowej, aby pomóc ocenić Ci, czy rozwiązania chmurowe mogą pomóc zwiększyć innowacyjność Twojej firmy i obniżyć koszty działalności.

Krok 3: Trzymiesięczne wsparcie doradcy we wdrażaniu zaplanowanych zmian (cotygodniowe godzinne dyżury, zadania domowe do wykonania z pomocą doradcy, możliwość zdalnego kontaktu z doradcą). Dodatkowo uczestnicy otrzymają informację nt. oferty wsparcia grupy PFR.

Całe szkolenie przeprowadzone jest w formacie online.

Jakie wymagania musisz spełnić?

Wystarczy, że masz zarejestrowaną firmę i jest ona mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwem.

 Jak skorzystać z produktu?

Wejdź na stronę FirmyJutra.pl i zapisz się do programu.

 

źródło: https://pfr.pl/oferta/firmy-jutra.html