Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zielona transformacja przedsiębiorstw

4 minuty czytania.
Krakowski Park Technologiczny zaprasza na warsztaty biznesowe pt. "Zielona transformacja przedsiębiorstw", które odbędą się 22 marca o godzinie 9:30 w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego przy ulicy Podole 60.  Wydarzenie jest bezpłatne.
 
Wiele przedsiębiorstw jest żywo zainteresowanych wykorzystywaniem nowoczesnych metod i narzędzi w zarządzaniu produkcją oraz idącymi za tym oszczędnościami, często jednak nie mają one dostępu do technologii i wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań.
 
Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli firm produkcyjnych z rejonu Małopolski i ma na celu pomóc zdefiniować potrzeby przedsiębiorstw w zakresie zielonej transformacji i zrównoważonej gospodarki. Firmy uczestniczące w warsztatach otrzymają zaproszenie na planowane wizyty studyjne w nowoczesnych zakładach przemysłowych (liczba miejsc ograniczona) i możliwość przystąpienia do programu innowacji zakończonego wdrożeniem nowoczesnego rozwiązania w zakładzie produkcyjnym. Ponadto na dalszym etapie współpracy zapewnimy możliwość spotkania z dostawcami technologii. 
 
Niezbędne jest zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie formularza:
Każdą firmę może reprezentować maksymalnie trzech przedstawicieli.
 
Korzyści dla firmy:
  • wsparcie w zdefiniowaniu własnych potrzeb w zakresie zielonej transformacji i zrównoważonej gospodarki przy udziale ekspertów;  
  • możliwość udziału w zagranicznych wizytach studyjnych (dla uczestników warsztatów, liczba miejsc ograniczona)  
  • przystąpienie do programu akceleracji 
  • pilotażowe wdrożenie rozwiązania w firmie produkcyjnej