Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Znajdź partnera na targach online!

3 minuty czytania.

FASTENER POLAND® stanowi doskonałą platformę, na której decydenci, inżynierowie i specjaliści ds. zakupów z kluczowych sektorów produkcyjnych, takich jak przemysł maszynowy, lotniczy, motoryzacyjny, energetyczny, stoczniowy, stolarski, meblarski i AGD mogą spotkać się z czołowymi producentami elementów złącznych ze wszystkich na całym świecie i porównać ich aktualne portfolio produktów.

FASTENER POLAND® jest obecnie klasyfikowany przez klientów jako druga najważniejsza impreza branżowa w Europie.  W 2019 roku około 210 wystawców z 13 krajów zaprezentowało swoją najobszerniejszą ofertę technologii łączników i zamocowań 4093 odwiedzającym z 44 krajów.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie we współpracy z Targami w Krakowie zaprasza na organizowane podczas targów indywidualne rozmowy między producentami, dystrybutorami, specjalistami ds. zakupów/sprzedaży i dostawcami surowców..

Spotkania zdalne mogą się odbyć w dowolnie wybranych dniach i godzinach z przedziału: 5-18 października 2021 r. w godzinach 8:00-20:00.

By wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się tutaj.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia może udzielić Pani Anna Karolak, tel. 12 428 92 62, e-mail: akarolak@iph.krakow.pl

 

źródło: IPH w Krakowie