Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

A czy Ty jesteś już na interaktywnej mapie oferty światecznej!

3 minuty czytania.

„W te Święta zamawiam online!” – to hasło inicjatywy, która ma zachęcić do wspierania krakowskich i małopolskich przedsiębiorców oraz do zakupów świątecznych w globalnej sieci, a jednak bardzo lokalnie.

W jej ramach Miasto Kraków zaprasza krakowskie i okoliczne firmy do przygotowania i prezentacji za pośrednictwem interaktywnej mapy oferty świątecznej, która dostępna jest: tutaj.

W ten sposób Kraków chce w trudnym czasie pandemii pomóc klientom w dotarciu do firm, które borykają się z ograniczeniami w bezpośredniej sprzedaży. 

Mapa została uruchomiona jeszcze w listopadzie, a jej zakres może być naprawdę bardzo szeroki, poczynając od produktów gastronomicznych, poprzez produkty regionalne, rzemiosło, na upominkach świątecznych kończąc.

Aby znaleźć się na mapie wystarczy wypełnić ankietę i określić jaki asortyment oferuje przedsiębiorca.

Na podstawie podanych informacji, firma zlokalizowana zostanie na mapie, a mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli skorzystać z oferty.

Co ważne na mapie mogą znaleźć się również przedsiębiorcy z pozostałych gmin Metropolii Krakowskiej. Wystarczy, że swoje produkty sprzedają np. na krakowskich placach targowych lub oferują ich dostawe na terenie Krakowa.

Ta najnowsza, tym razem świąteczna inicjatywa, jest naturalnym następstwem już działających i dobrze prosperujących map miejskich: Jestem Aktywny czy internetowej krakowskiej mapie gastronomii.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety i promocji swoich produktów!

 

źródło: kraków.pl