Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zostań Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2023

5 minut czytania.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego – Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki, jako Koordynator Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce 2023, zaprasza do współpracy podmioty zainteresowane współorganizacją programu przedsięwzięcia.

Tegoroczna edycja ŚTP odbywać się będzie w dniach 13 - 19 listopada 2023 r. 

Aby zostać partnerem ŚTP wystarczy do 10 pażdziernika 2023 r. wypełnić  formularz zgłoszeniowy

 

Zaproponowane aktywności muszą wpisywać się w główny cel przedsięwzięcia jakim jest promocja postaw przedsiębiorczych i kreatywnych wśród mieszkańców oraz zachęcanie ich do zakładania własnego biznesu. Proponowane wydarzenia muszą być bezpłatne dla uczestników oraz odbywać się w terminie 13-19.11.2023 r.

W razie pytań dotyczących formularza zachęcamy do kontaktu telefonicznego (012 63 03 279) lub mailowego (jakub.krzyszycha@umwm.malopolska.pl).

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to ogólnoświatowa inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym” wśród młodych ludzi.

Rokrocznie – przez jeden tydzień listopada rzesze uczestników przedsięwzięcia na całym świecie spotykają się z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji wspierających biznes, pracownikami szkół wyższych, gotowymi do dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. To również okazja do podsumowania szeregu inicjatyw realizowanych w trakcie danego roku, które ukierunkowane są na budowanie kreatywnej społeczności i wspieranie postaw przedsiębiorczych.

Województwo Małopolskie już po raz trzynasty jest oficjalnym partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, koordynując wydarzenie na poziomie regionu.

Do realizacji przedsięwzięcia zaproszone zostały instytucje wspierające przedsiębiorczość, krakowskie uczelnie i firmy oraz wszyscy ci, którzy są zainteresowani promocją przedsiębiorczości. W programie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce znaleźć można szeroki wachlarz aktywności, takich jak: szkolenia, seminaria, spotkania z przedsiębiorcami i aniołami biznesu, warsztaty, konkursy, konferencje, turnieje cashflow.

Źródło: TydzienPrzedsiebiorczosci. malopolska.pl