Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Obszar inwestycyjny „Kraków Airport Balice”

6 minut czytania.
teren inwestycyjny; tereny; kraków; balice; lotnisko; airport; krakow airport; usługi; gastronomia; hotele; invest in krakow, tereny inwestycyjne Kraków, greenfield małopolska, greenfiel kraków, krakow metropolitan area, działki inwestycyjne Kraków, dział

Jak będą rozwijać się tereny w Balicach w okolicy "Kraków Airport"? Jeśli interesują Cię obszary greenfield pod inwestycje biurowe, usługowe, hotelowe czy gastronomiczne w Krakowie to zobacz jakie są plany rozwoju terenów w Balicach. Do zagospodarowania jest prawie 170 ha. 

Teren w trakcie przygotowania. 

 

 

 

Prezentacja nieruchomości: 

Wersja polska:

Wersja angielska:

 

Podstawowe dane o nieruchomości:

Powierzchnia:

Balice I - 64,3 ha

Balice II - 103,4 ha

Łącznie 167,7 ha

Lokalizacja:

Teren znajdujący się w zachodniej części Krakowa ograniczony ulicami: Na lotnisko, Amazonek, Olszanicka, Powstania Styczniowego. Jednostka ewidencyjna: Krowodrza, Dzielnica VII Zwierzyniec.

Przeznaczenie:

Plan miejscowy obszaru „Balice I” i „Balice II” jest w trakcie sporządzania:

Planowana jest budowa Airport City do obsługi użytkowników lotniska Balice. Na terenie inwestycji znajdzie się przestrzeń dla biur, usług, gastronomii i hotelu. To zdecydowanie jedne z nalepszych ofert inwestycyjnych w Krakowie.

Dostępność komunikacyjna:

Atrakcyjne położenie terenów, dzięki bliskości Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II „Kraków Airport” - w odległości 4 km.  Teren posiada połączenie kolejowe oraz autobusowe z centrum Krakowa. Bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4 umożliwia dogodną komunikację samochodem.

 

Mapa terenów inwestycyjnych Metropolii Krakowskiej:

Nieruchomość oznaczona jest na mapie nr 2:

Mapa terenów inwestycyjnych Metropolii Krakowskiej

 

Szczegółowe dane o nieruchomości:

Właściciel lub Dysponent:

Teren w większości w posiadaniu podmiotów prywatnych.

Agencja Rozwoju Miasta Krakowa sp. z o.o. koordynuje zagospodarowanie terenów inwestycyjnych w strefie rozwoju gospodarczego „Kraków Airport Balice”.

Stan istniejący:

Teren o nieregularnym kształcie, w znacznym stopniu niezabudowany.

Bezpośrednie otoczenie:

Obszar bez zabudowań - w otoczeniu terenów zielonych, rolnych i inwestycyjnych. W pobliżu znajduje się lotnisko "Kraków Airport". Szukasz terenów inwestycyjnych - invest in Krakow. 

Uzbrojenie techniczne:

Teren częściowo uzbrojony, posiada sieć elektroenergetyczną i wodociągową.

Wysokość i rodzaj zabudowy:

Sąsiadująca zabudowa odznacza się niską intensywnością. Głównie są to domki jednorodzinne. Ciągłemu rozwojowi podlega działalność inwestycyjna w najbliższej okolicy.

 

 

Kontakt w sprawie nieruchomości:

Marcin Rybski

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.

Tel.: +48 12 348 01 55

E-mail:  biuro@knhp.com.pl