Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Strefa Aktywności Gospodarczej "Nowa Huta Przyszłości" Północ

5 minut czytania.
greenfield kraków; kraków nowa huta przyszłości sag; kraków nowa huta przyszłości inwestycje; tereny inwestycyjne małopolska;  tereny inwestycyjne kraków; działki inwestycyjne nowa huta; działki nowa huta; oferty inwestycyjne kraków; kraków nowa huta przy

Szukasz terenu pod swoją inwestycję w Krakowie o powierzchni prawie 20 ha? Sprawdź tereny inwestycyjne oferowane na obszarze Strefy Aktywności Gospodarczej Nowa Huta Przyszłości. To jedne z najlepszych terenów inwestycyjnych w Małopolsce.  Kompleks nieruchomości składający się z dwóch działek jest świetnie skomunikowany i wyposażony w kompletną infrastrukturę niezbędną do realizacji inwestycji. Teren typu greenfield, bez istniejącej zabudowy.

 Teren w trakcie przygotowania.

 

Prezentacja nieruchomości: 

 Wersja polska:

 

Wersja angielska:

 

 

Podstawowe dane o nieruchomości:

Powierzchnia:

17,4 ha

Lokalizacja:

Teren znajduje się we wschodniej części Krakowa, w bliskim sąsiedztwie ulicy Igołomskiej i obejmuje działki nr 1/654 oraz 1/313, obręb 20, jedn. ewid. Nowa Huta.

Przeznaczenie:

Obszar SAG Igołomska Północ objęty jest miejscowym planem zagospodarowania terenu "NOWA HUTA PRZYSZŁOŚCI - IGOŁOMSKA PÓŁNOC".

Dostępność komunikacyjna:

Teren SAG położony w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej nr 79, w odległości ok. 5 km od wjazdu na S7 (wschodnia obwodnica Krakowa) oraz ok. 11 km od wjazdu na autostradę A4. Teren oddalony o ok. 31 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II „Kraków Airport”. W bliskim sąsiedztwie czynna linia kolejowa oraz lotnisko w Pobiedniku Wielkim (lotnisko o ograniczonej certyfikacji).   

 

Mapa terenów inwestycyjnych Metropolii Krakowskiej:

Nieruchomość oznaczona jest na mapie nr 4:

Mapa terenów Metropolii Krakowskiej

 

Szczegółowe dane o nieruchomości:

Właściciel lub Dysponent:

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.

Stan istniejący:

Teren o nieregularnym kształcie. Brak istniejącej zabudowy. Teren greenfield.

Bezpośrednie otoczenie:

W bezpośrednim otoczeniu znajdują się obszary poprzemysłowe związane z Hutą im. T. Sendzimira (ArcelorMittal Poland).

Uzbrojenie techniczne:

Teren SAG jest w pełni uzbrojony - posiada sieć wodno-kanalizacyjną, deszczową, elektroenergetyczną i kanały technologiczne do prowadzenia sieci teletechnicznych. W obszarze SAG dostępna jest również sieć Wi-fi.

Wysokość i rodzaj zabudowy:

Maksymalna wysokość zabudowy – 13 m.

Planowana zabudowa obiektami usługowymi (w tym: inkubatory przedsiębiorczości, parki technologiczne, centra technologiczne, usługi wysokich technologii) lub obiektami przemysłu wysokich technologii i rzemiosła.

 

 

Kontakt w sprawie nieruchomości:

Marcin Rybski

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.

Tel.: +48 12 348 01 55

E-mail: biuro@knhp.com.pl