Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Bezpłatna misja gospodarcza do Holandii w październiku 2020 r.

3 minuty czytania.

Do 10 sierpnia mikro, małe i średnie firmy z Małopolski mogą zgłosić swój udział w bezpłatnej misji gospodarczej do Holandii. To świetna okazja na promocję swojej firmy i pozyskanie nowych kontaktów biznesowych.

W misji, której termin planowany jest na koniec października, mogą wziąć udział firmy prowadzące działalność w branży design.

Wyjazd poprzedzają 4 dniowe warsztaty mające podnieść wiedzę i umiejętności przydatne w działalności międzynarodowej. Dowiemy się na nich: jak budować relacje biznesowe z partnerem zagranicznym czy też jak wykorzystać metodę Design Thinking w działalności międzynarodowej.

Zarówno misja jak i poprzedzające ją warsztaty dostępne są dla firm w ramach projektu „Małopolska Open EyesEconomy Hub”.

Szczegóły dotyczące rekrutacji, w tym regulamin oraz wykaz wymaganych dokumentów, dostępne są na stronie: https://oees.pl/hub/rekrutacja-misje/

 

Źródło:https://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/targi-misje-konferencje/1016-nabor-do-10-sierpnia-br-zaproszenie-dla-firm-z-branzy-design-do-udzialu-w-bezplatnej-misji-gospodarczej-do-holandii-misji-gospodarczej-do-holandii-i-warsztatach-z-rozwijania-dzialalnosci-eksportowej