Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Bezpłatne szkolenie dla firm!

4 minuty czytania.

Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Centrum Business in Małopolska, mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie z zakresu zamówień publicznych dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce.

Spotkanie odbędzie się już 16 września 2021 r. w godzinach 10:00-14:30 w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego, ul. Podole 60, 30-394 Kraków.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, podczas którego zapoznają się Państwo z podstawowymi zasadami skutecznego ubiegania się o zamówienia dla armii amerykańskiej, stacjonującej w Polsce.

Cel szkolenia:

  • ułatwienie dużej liczbie przedsiębiorców, szczególnie MŚP działającym na terenie Polski, rozwoju działalności w oparciu o dostawy towarów i usług dla rządu USA
  • uzyskanie informacji na temat najczęstszych kategorii towarów i usług zamawianych przez amerykańskie bazy wojskowe
  • wyjaśnienie procedury amerykańskiego systemu zamówień publicznych na podstawie przewodnika powstałego na zamówienie MRPiT „Zostań dostawcą wojsk amerykańskich stacjonujących w Polsce” firmy Poland-U.S. Operations

Szkolenie jest przeznaczone dla: przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w Województwie Małopolskim, Podkarpackim, Świętokrzyskim i Lubelskim oraz przedstawicieli instytutów naukowych i uczelni wyższych z ww regionów.

Organizatorzy: Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Centrum Business in Małopolska

Szkoleniowiec: Poland-U.S. Operations, firma doradcza specjalizująca się w zamówieniach dla armii amerykańskiej.

Gorąco zachęcamy do rejestracji na wydarzenie, poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy zastrzegają możliwość udziału max. 2 osób z danej firmy/instytucji.