Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Demo Day Innowacji 4.0

3 minuty czytania.
 
Centra Transferu Technologii pięciu największych krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zapraszają na „Demo Day Innowacji 4.0”.
 
Wydarzenie odbędzie się w Auditorium Maximum UJ w Krakowie dn. 09.03.2023 r.
 
Na stronie internetowej możecie Państwo zapoznać się z filmami i opisami wszystkich prezentowanych technologii i umówić się na indywidualne spotkania z twórcami.
 
Tematyka prezentowanych technologii jest bardzo zróżnicowana, od nowych urządzeń poprzez materiały, żywność funkcjonalną oraz ochronę środowiska naturalnego, aż po nowe terapie i leki. Łączy je to, że wszystkie mają szansę stać się dostępnymi na rynku produktami lub usługami, które odpowiadają na ważne potrzeby i wyzwania.
 
Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Witold Orłowski, znany polski ekonomista.
 
Z powodów organizacyjnych osoby zainteresowane proszone są  o zarejestrowanie się na spotkanie poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej wydarzenia.
 
Osoby, które chciałyby uczestniczyć w indywidualnych rozmowach z wybranymi zespołami naukowymi, proszone są o umówienie się na spotkanie poprzez stronę internetową.
 
Link do strony wydarzenia: https://demodayinnowacji.pl/