Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Giełdy kooperacyjne z firmami z Niemiec i Ukrainy!

3 minuty czytania.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP, prowadzących lub planujących działalność eksportową oraz potencjalnych inwestorów do udziału w giełdach kooperacyjnych z przedsiębiorcami z Niemiec (14.06.) i z Ukrainy (11.06.).

Głównym celem organizowanych spotkań jest nawiązanie trwałych kontaktów biznesowych przedsiębiorców z Małopolski z przedsiębiorcami z Niemiec i Ukrainy. Celem giełd jest także zaprezentowanie oferty małopolskich firm, umożliwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów z zagranicznymi partnerami z Niemiec i Ukrainy oraz stworzenie okazji do negocjacji warunków potencjalnej współpracy handlowej.

By wziąć udział w spotkaniu należy wysłać swoje zgłoszenie wypełniając formularz rejestracyjny, który znajduje się tutaj.

Spotkania odbywać się będą z udziałem tłumacza. Ilość spotkań B2B jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Głównym organizatorem spotkań jest Województwo Małopolskie. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu pn. Power up Your Business in Małopolska 2, finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020, Oś priorytetowa 3 Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Promocja Gospodarcza Małopolski.

 

źródło: https://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/targi-misje-konferencje/2086-serdecznie-zapraszamy-do-udzialu-w-spotkaniach-b2b-online-z-zagranicznymi-przedsiebiorcami