Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Weź udział w wydarzeniu: Go Global – Go Virtual!

3 minuty czytania.

Szukasz nowych rynków zbytu? Interesuje Cię rynek Chorwacki? Weź udział w wirtualnych spotkaniach B2B i pozyskaj nowych partnerów biznesowych!

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w spotkaniach B2B online między przedsiębiorcami z Chorwacji i krajów grupy Wyszehradzkiej  (Czechy, Polska, Słowacja, Węgry). Wydarzenie odbędzie się 9 października, w ramach międzynarodowej inicjatywy Chorwackiej Izby Gospodarczej HGK, „Go Global – Go Virtual”, której celem jest budowanie i rozwijanie kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami z Chorwacji i z wybranych krajów.

Wydarzenie Chorwacja – Grupa V4 ma przyczynić się do dalszego umocnienia relacji biznesowych w regionie oraz internacjonalizacji firm. Składać się będzie z dwóch części:

  • plenarnej, zawierającej wystąpienia przedstawicieli organizatora, prezentacje nt. możliwości biznesowych i inwestycyjnych w poszczególnych krajach,
  • spotkań B2B online.

Po zarejestrowaniu się na platformie internetowej i opisaniu prowadzonej działalności, każda firma będzie miała dostęp do listy uczestników wydarzenia i na podstawie profili firm i organizacji umieszczonych na platformie będzie mogła przystąpić do wyboru partnerów według swoich zainteresowań a następnie do organizacji wirtualnych spotkań B2B z firmami  z Chorwacji lub Grupy Wyszehradzkiej (Czechy, Węgry, Polska i Słowacja).

Więcej informacji o wydarzeniu, w tym link do rejestracji dostępne są na stronie internetowej.

 

Źródło: https://kig.pl/spotkania-online-z-przedsiebiorcami-z-chorwacji-i-krajow-grupy-v4/