Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Już 10 lutego 2021 r. kolejne webinarium z serii: o innowacjach po prostu

3 minuty czytania.

10 lutego 2021 r. odbędzie się kolejne spotkanie online organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie skierowane do wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką innowacji, mają pomysły na nowe, innowacyjne rozwiązania i poszukują możliwości ich sfinansowania z Funduszy Europejskich.

Podczas webinarium przedstawione zostaną możliwości wsparcia innowacyjnych pomysłów z wykorzystaniem Funduszy Europejskich. Omówione zostaną:

  • zasady wsparcia (rodzaje projektów, dostępne kwoty, terminy naboru, instytucje, do jakich należy się zwrócić)
  • przydatne narzędzia i ścieżki wsparcia, z których można korzystać przy określaniu potrzeb, oczekiwań i potencjału innowacyjnego firmy, a także tworzenia innowacyjnego projektu.

W trakcie trwania webinarium i po zakończonej prezentacji uczestnicy będą mogli zadawać pytania, na które odpowiedzi będą udzielone podczas spotkania.

Webinarium odbywać się będzie poprzez platformę Cisco WebexMeetings.

Chętnych do udziału powinni wypełnić i wysłać elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest tutaj, najpóźniej do 9.02.2021 r. do godziny 14.00.

Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail przesłany zostanie dzień przed wydarzeniem link do zalogowania się na webinarium.

 

źródło: https://www.fundusze.malopolska.pl/szkolenia-i-konferencje/program-regionalny/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/webinarium-dla-firm-o-innowacjach-po-prostu-mozliwosci-wsparcia-projektow-innowacyjnych