Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Już dzisiaj inauguracja EEC w Katowicach

4 minuty czytania.

Już dzisiaj rusza XII edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego Europa przyszłości. To największe spotkanie gospodarcze Europy Centralnej i świetna okazja do wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce oraz o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju.

Kongres potrwa od dzisiaj do 4 września 2020 r. Grono panelistów i gości tegorocznego spotkania tworzą unijni komisarze, politycy i eksperci, oraz przede wszystkim szeroka reprezentacja firm z Polski i Europy.

Rok 2020 jest – w gospodarce, przemyśle spotkań i dziejach EEC czasem szczególnych wyzwań. Rzeczywistość zmieniła się radykalnie, błyskawicznie, niezależnie od czyjejkolwiek woli i w sposób, którego nikt nie przewidział, a społeczne i ekonomiczne skutki tego, co przyniosła pandemia COVID-19, prędko nie znikną.

Europejski Kongres Gospodarczy pozostał w tych ekstremalnych warunkach wierny swojej misji, którą realizuje z wykorzystaniem nowych narzędzi, modeli i kanałów komunikacji.
W maju oraz w czerwcu miały miejsce, cieszące się niezwykłym zainteresowaniem i skupiające uwagę setek tysięcy widzów, wydarzenia pod szyldem EEC Online.

Wrześniowy Kongres, odbywa się „na żywo” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach – rzecz jasna z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zapewniających otwarty dostęp do kongresowych wydarzeń i treści, interaktywność i bezprecedensowy w skali medialny zasięg. To kilkadziesiąt sesji tematycznych z takich obszarów jak m.in. finanse, inwestycje, mobilność czy zarządzanie.

Wszystkich chętnych zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz rejestrację na stronie internetowej: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/