Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Już jutro start Forum Discover Global Markets!

4 minuty czytania.

Działasz w branży nowoczesnych technologii? Chcesz znaleźć partnera w USA? Weź udział w bezpłatnym forum!

Discover Global Markets to dynamiczne 3-dniowe forum poświęcone kojarzeniu biznesów z obszaru przemysł wytwórczego, w tym motoryzacji, lotnictwa, efektywności energetycznej i magazynowania energii.

Spotkanie odbędzie się w dniach 7-9 października 2020 roku i będzie prowadzone w języku angielskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dzięki udziałowi w tym wirtualnym forum B2B będzie możliwość poznania nowych partnerstw biznesowych z USA: prezesów, przedstawicieli sprzedaży i łańcucha dostaw oraz rozwoju biznesu, którzy chcą rozszerzyć swoją międzynarodową obecność  szukając partnerów do wspólnych przedsięwzięć.

Jakie produkty i usługi z USA będą zaprezentowane?

  • produkcja maszyn, kompozytorów, pojazdów elektrycznych
  • akumulatory nowej generacji
  • rozwiązania do magazynowania energii
  • produkty automatyki
  • rozwiązania w zakresie dostaw i bezpieczeństwa
  • czujniki i usługi cyfrowe i wiele innych.

Lista firm zainteresowanych współpracą

Spotkanie jest przeznaczone w szczególności dla dystrybutorów lub agencji zainteresowanych znalezieniem nowych dostawców, deweloperów i zakładów produkcyjnych poszukujących inteligentnych rozwiązań, inwestorów zainteresowanych inwestycjami w zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Szczegółowych informacji udzielą specjalistki z Biura Radcy Handlowego Ambasady USA: Joanna.bereza@trade.gov Anna.Janczewska@trade.gov Jolanta.Mojsa@trade.gov

 

Źródło: https://kig.pl/discover-global-markets-poznaj-wirtualnie-technologie-przemyslu-4-0-z-usa/