Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Poznaj rynek pakistański na seminarium online

4 minuty czytania.

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Pakistanu w Polsce zapraszają do udziału w Seminarium Biznesowym pn. Pakistan –Polska – możliwości współpracy gospodarczej z rynkiem pakistańskim ”. Spotkanie odbędzie się w formie online już dniu 22 września br. (wtorek), w godz. 10.30-12.30.

Seminarium organizowane jest w ramach programu Krajowej Izby Gospodarczej pn. Zróbmy razem biznes, który ma na celu rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami pakistańskimi, w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach biznesowych w tym kraju.

W kolejnych miesiącach program ten będzie kontynuowany również w formie misji handlowych online oraz indywidualnych internetowych spotkań bezpośrednich organizowanych w formule business to business.

W spotkaniu weźmie udział m.in. Ambasador Piotr Opaliński, który zaprezentuje aktualną informację o istotnych z punktu widzenia polskich przedsiębiorców uwarunkowaniach na rynku  pakistańskim, a uczestniczący przedstawiciele polskich firm będą mogli przedstawić własne uwagi i sugestie dotyczące współpracy biznesowej oraz oczekiwania co do ich wsparcia ze strony Ambasady RP  w Islamabadzie , jak również Krajowej Izby Gospodarczej.

W spotkaniu wezmą również udział: Pan Muhammad Zahid Bahtii, Radca handlowy Ambasady Pakistanu w Polsce, który przedstawi stan gospodarki oraz możliwości zacieśnienia współpracy pomiędzy firmami z obu krajów – widziane z perspektywy pakistańskiej, a także eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich, którzy od lat mają kontakty handlowe z Pakistanem.

Spotkanie będzie prowadzone w j. angielskim. Link do rejestracji znajduje się tutaj.

 

 

Źródło: https://kig.pl/poznaj-rynek-pakistanski-mozliwosci-i-szanse-wspolpracy/ s