Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Projekt KMA4Business 2 z dofinansowaniem!

4 minuty czytania.

100 proc. punktów – taki wynik uzyskał wniosek o dofinansowanie ze środków unijnych dla projektu „Krakow Metropolitan Area for Business 2”. Został on złożony przez Kraków Nowa Huta Przyszłości SA, w partnerstwie z Fundacją Małopolska Izba Samorządowa. Projekt to kontynuacja przedsięwzięcia o tej samej nazwie, realizowanego od 2019 roku m.in. przez Stowarzyszenie Metropolia Krakowska. Do tej pory, w ramach KMA4Business, zrealizowano szereg działań z zakresu szeroko rozumianej promocji gospodarczej, o których możecie Państwo przeczytać na platformie promocyjnej projektu.

Projekt „Krakow Metropolitan Area for Business 2” (KMA4Business) został wybrany w naborze ogłoszonym przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości.

Cel projektu

Celem KMA4Business jest wsparcie biznesu z regionu, w szczególności poprzez promowanie na arenie międzynarodowej wizerunku małopolskich przedsiębiorstw. Jest to przedstawienie przedsiębiorców jako wiarygodnych partnerów, a także twórców wysokiej jakości produktów.

Dla kogo?

Głównymi beneficjentami projektu są firmy z sektora MŚP, a w szczególności te działające na terenie Metropolii Krakowskiej, obejmującym – poza Krakowem – 14 otaczających go gmin. Będzie to ściśle dobrana grupa, która po ukończeniu programu będzie też stanowić grono ekspertów dla innych małych i średnich przedsiębiorstw z Małopolski. Eksperci będą mogli wesprzeć innych przedsiębiorców w zakresie praktycznych aspektów przygotowania

KMA4Business to także organizacja prezentacji promujących małopolską gospodarkę, konferencji oraz spotkań podczas targów branżowych i wizyt studyjnych dla przedstawicieli firm zagranicznych.

Projekty „Krakow Metropolitan Area for Business” 1 i 2 realizowane są dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach 3. Osi Priorytetowej „Przedsiębiorcza Małopolska”, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski”.

 

Źródło: https://knhp.com.pl/aktualnosci/szczegoly/132