Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Przedsiębiorcy z małopolski z misją gospodarczą w Lwowie

3 minuty czytania.

W dniach 16-19 września 2019 r. odbyła się misja gospodarcza do Lwowa, w której uczestniczyło 6 przedsiębiorców z województwa małopolskiego z sektora MŚP.

Celem misji było umożliwienie przedsiębiorcom nawiązania kontaktów handlowych z potencjalnymi kontrahentami z Ukrainy.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie we współpracy z Lwowską Izbą Przemysłowo-Handlową zorganizowała w ramach misji indywidualne rozmowy biznesowe dla małopolskich przedsiębiorców. Każda z polskich firm spotkała się z 3-8 ukraińskimi partnerami, których oferta odpowiadała zapotrzebowaniu małopolskich przedsiębiorców.

Przedsiębiorcy z Małopolski odbyli również wizyty studyjne, aby zapoznać się z realnymi możliwościami ukraińskich kontrahentów; odwiedzili lwowskie firmy, których działalność odpowiadała profilowi ich działalności.

W 2020 roku planowane są 3 misje gospodarcze: w kwietniu do Niemiec w związku z targami HannoverMesse, w maju na Białoruś w związku z targami Budexpo oraz we wrześniu do USA na targi TechCrunch. W roku 2021 planowana jest misja do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Informacje o naborze publikowane będą na stronie https://iph.krakow.pl/.

Organizacja misji gospodarczych jest częścią współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020) projektu pn. „Krakow Metropolitan Area for Business” realizowanego przez Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w partnerstwie z Gminą Miejską Kraków, Stowarzyszeniem Metropolia Krakowska oraz Izbą Przemysłowo-Handlową w Krakowie.