Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Spotkanie dla przedsiębiorców online

5 minut czytania.

W dniu 19 maja 2021 r. odbędzie się w formie online spotkanie informacyjne dedykowane przedsiębiorcom, w tym w szczególności tym, którzy prowadzą swoją działalność w Gminie Zabierzów.

Współorganizatorami spotkania są: Urząd Gminy Zabierzów, Centrum Business in Małopolska, Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości  oraz Stowarzyszenie Metropolia Krakowska.

Będzie to świetna okazja by zapoznać się z ofertą wiodących instytucji otoczenia biznesu w regionie, w tym Jurajskiej Izby Gospodarczej, usłyszeć o ulgach podatkowych w ramach Polskiej Strefy Inwestycji a także dowiedzieć się o dostępnych formach wsparcia dla przedsiębiorców w związku z epidemią COVID-19.

Program wydarzenia:

12:00-12:05 – Agnieszka Pala - Manager Centrum Business in Małopolska - powitanie uczestników, wprowadzenie, omówienie agendy

12:05-12:15 – Bartosz Barański - Sekretarz Gminy Zabierzów - słowo wstępne

12:15-12:20 – Krystyna Sadowska – Dyrektor Działu Obsługi Inwestora Krakowskiego Parku Technologicznego – słowo wstępne

12:20-12:30 – Andrzej Bukowczan – Wiceprezes Jurajskiej Izby Gospodarczej – Integracja przedsiębiorców lokalnych poprzez zrzeszanie w organizacje samorządu gospodarczego (prezentacja JIG, doradztwo, promocja członków)

12:30-12:45  – Łukasz Blacha – Koordynator projektów w Krakowskim Parku Technologicznym – Polska Strefa Inwestycji – skuteczne narzędzie optymalizacji kosztów inwestycji

12:45-13:05 –Grzegorz Łabuz – Specjalista ds. przedsiębiorczości - aktualna informacja o  naborach do programów ze środków europejskich dla inwestorów i eksporterów jako jedna z głównych usług oferowanych przez Centrum Business in Małopolska

13:05-13:35 – Marta Łomża – Koordynator Zespołu wsparcia przedsiębiorstw w czasie pandemii, Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości – aktualne formy wsparcia dla przedsiębiorców i pracowników małopolskich firm, znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej - w związku z COVID-19 (pomoc krajowa i regionalna)

13:35-14:00Sesja Q&A, podziękowania i zakończenie spotkania

Jak zarejestrować się na spotkanie?

By wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Wydarzenie odbędzie się za pomocą platformy ZOOM. Po zarejestrowaniu się wysłana zostanie do każdego uczestnika informacja o sposobie logowania na spotkanie.