Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Spotkanie Loży Kobiet Biznesu przy IPH

3 minuty czytania.

Chciałabyś nawiązać nowe relacje biznesowe? Zdobyć nową wiedzę i wymienić się doświadczeniami z kobietami, którym zależy na wspieraniu przedsiębiorczości wśród Pań? Przyjdź na spotkanie Loży Kobiet Biznesu przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

Celem  Loży jest wspieranie przedsiębiorczości wśród kobiet oraz szeroko pojęta wymiana doświadczeń a także nawiązywanie relacji biznesowych. Loża jest inicjatywą cyklicznych spotkań dedykowaną przedsiębiorczym kobietom działającym w ramach członkostwa w IPH. Działania w ramach Loży podejmowane są na zasadzie wspólnego zaangażowania członków w  jej organizację oraz rozwój, korzystając z ich wiedzy i doświadczenia.

Najbliższe spotkanie Loży odbędzie się 10 września o godz. 16:00 w siedzibie Izby Przemysłowo–Handlowej w Krakowie ul. Floriańska 3, I piętro.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie przedsiębiorczynie, właścicielki, współwłaścicielki, pracownice firm członkowskich IPH, jak również wszystkie inne kobiety, którym bliska jest idea wspierania przedsiębiorczości wśród kobiet.

W celach organizacyjnych osoby chcące wziąć udział w spotkaniu proszone są o potwierdzenie udziału, telefonicznie, numer: 12 428 92 50 lub e-mailem na adres: biuro@iph.krakow.pl.