Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Spotkanie online: Zarządzanie ryzykiem walutowym wartości magazynu

4 minuty czytania.

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, w tym w szczególności do osób, które osobiście przeprowadzają transakcje wymiany walut w swoich firmach (sprzedaż waluty z eksportu oraz zakup waluty na płatności importowe) lub do osób nadzorujących takie transakcje wymiany walut.
 
W mniejszym stopniu korzyści z webinaru uzyskają osoby zajmujące się kwestiami księgowymi oraz kwestiami handlowymi w firmie. Niemniej jednak osoby takie także dowiedzą się sporo interesujących informacji. Prowadzący webinar przedstawi słuchaczom jego ulubioną strategię, pomocną w ustalaniu momentu dokonywania przewalutowań (sprzedaży waluty oraz zakupu waluty). Strategia ta polega na zamykaniu pozycji walutowej (neutralizowaniu ryzyka kursowego) w odpowiednich momentach czasu, z wykorzystaniem wskaźnika Stochastic - jako wskaźnika analizy technicznej wykresów kursów walut. Strategia ta jest oparta na obiektywnych sygnałach płynących z rynku walutowego. W telegraficznym skrócie - metoda ta pozwala "wyłapywać górki na sprzedaż waluty oraz dołki pod zakup waluty".

Webinar poprowadzi: Jacek Maliszewski - główny ekonomista DMK Sp. z o.o., ekspert z 25 letnim doświadczeniem na rynku walutowym.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

By zarejestrować się na spotkanie nalezy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest tutaj.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Webinar organizowany jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.
Uczestnicy webinaru otrzymają pamiątkową książę, którego autorem jest prowadzący webinar wraz z dedykacją.

 

źródło: https://www.iph.krakow.pl/pl/o-izbie/aktualnosci/1201-webinar-webinar-zarzadzanie-ryzykiem-walutowym-wartosci-magazynu-10-czerwca.html